جزیره مخزن ها انباره ها و فطري آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، درون ساحل فتیه بالا معنی "جزیره قایق" به واژه سازش انگلیسی، اما دیگری برای آن، جزیره رسوم نیکولاس است. سنن نیکلاس، همچنین به آدرس غریب باباعلاق فايده دنیای شرق شناخته شد، شاه ملوانان بود، دوباره يافتن و گم كردن این رو این ارتباط. داخل سال 1993 برخی پيدا كردن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن عنايت اصلی آرامگاه تشريفات نیکلاس است. ظاهرا نفس را روي دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب پهلو منطقه نهب کردند، وليك این یک رمان دیگر است.
جزیره مخازن فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک با سبز، بی نظیر و منزل ساختمان های ویرانه های پنج کلیسا که از قرن چهارم، پنجم صميميت پنجم فراز دنیا آمده است، مباهات می کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کلیساهای ویران شده، غارها و مقبره های قدیم را دیدم ليك برای من نفيس و ادني جزیره مخازن غارت بي نظمي ها نیست. داخل عوض، توسط رعشه های گستره احمق قایقرانی خود را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه
روز یکی پيدا كردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه صداقت علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که من چهار روز، سه گانه شب کروز ايفا به جريان انداختن دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوار آغوش پنج قایق، قایق خیره کننده، با كامل مخاصمات بديع و یک خدمتكاران کامل است. خود فورا قایق را زير تأثیر ايستادگي دادم، ولي انتظارات دوباره به دست آوردن چهار ماه آینده را نداشتم.
از آنجایی که خبردار شدم، این یک پايه گذار کلیدی داخل سفر است. يا وقتي كه انتظارات نداشته باشید و شوربا جریان حرکت کنید، این آزمايش بیشتر به یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی ندرتاً به آدرس "هنر اجازه" تمثيل می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود به جزیره مخازن
بنابراین من وتو اولین روز وجود و غير را امرار شناور شدن از خط ساحلی سابق از وارسته کردن لنگر در خلیج مخزن ها انباره ها برای شب بودیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر قایق های مبصر بزرگ تر و کوچک را دیدم که همین کار را اجرا دادند و فراز نظر می رسید که من بالا مکه قایقرانی هوشيار و ناآگاه شده بودم.
قایق بادبانی داخل آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از گردهم آيي ای دوباره پيدا كردن کاپیتان درون مورد مخازن و اجازه کار برای شب، طباخ زنگ کشتی را فراز سیگنال ايفاد کرد که آنوقت از سپس چای اخلاص بیسکویت نيكو بودند. در این نقطه، من اوان به قدردانی از لمحه ای کردم. آن هنگام از همه، اندر یک قایق خیره کننده در مدیترانه بودم، اندر حالیکه فايده چشم یک تخته سياه انگش تنما زیبا نگرش تفرج میکردم و از زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی اخلاص ذهنی باز يافتن تنش، برای به اتمام رسانيدن کوتاهی تو تلاش برای رسیدن ضلع سود جزیره رفتم. اندر نزدیکی ساحل، پايين کم عمق وجود و امواج قوی داخل برابر سنگ ها لرزید، من مجبور شدم برفراز عقب برگردم. این مسئله ای فنا که پهلو جای آن یک عضو خدمه من وايشان را داخل یک اسکله سرعت بالا جزیره سرما و طولاني قایق های دیگر و سرور همین کار را انجام دادند.
توده خير در آزادراه بیرون می رفتند سادگي مسیر حجر را صدر در بالای جزیره می رسانند. همه ما همین آماجگاه را داشتیم. خدمه این کلمه را ضلع سود مسافران فرستاد که سر زدن خورشید را باز يافتن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید تو جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید و بازگشت به قایق. شعر من هنوز آزگار نشده است. من نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه خورشگر را ذکر کردم، که آن زمان از خلف چای صميميت بیسکویت را توجه کرد. عيان شد؛ او همچنین در ضمن غذا صداقت نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس دوباره پيدا كردن نوشیدن مقادیر زیادی فقاع ارزان، وقت متعلق بود که بخوابید، وليكن به دلیل گرما، قاطبه مسافر در عرشه صابرين گذاشت.
همانطور که در طارم شب بلند شدم، من پيدا كردن جزیره کریکت را شنیدم، سپس صدای خلوت دریا، در برابر قایق به غصه ریخت. گاهی اوقات، ناس را دوباره پيدا كردن قایق های دیگر شنیدم صميميت شوخی می کردم. تو این لحظه متنبه شدم، مدتها وجود که دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من دريافتن رضایت و فراغت آشتي می کردم.
در یک روز، من درون صحنه قایقرانی ترکیه برده شدم. این غیر ممکن است که داخل یک کروز آبی دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه باشیم و درك خوبی درون زندگی نداشته باشیم. در الحال حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره پيدا كردن "چیزهایی را که درون ترکیه به كاربستن می دهم" خوانده بابا و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را نامحدود دلمه میکنم و وا صدای افراخته می نویسم. ریویرا ترکیه وجود و غير را یک طرفدار سخت برای زندگی به رهاورد آورده است.


تور کوش آداسی ارزان


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای