4 لوکس گلف هتل درون سریک، بلک، آنتالیا، ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


Serik اندر سواحل دریای مدیترانه ترکیه فايده ندرت درون بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، اما به شدت روي سمت شيوه فني گردشگری ترکیه کمک می کند. نزاكت مال به منطقه آنتالیا، آن را از آوار های گرام قدس روم پيدا كردن Aspendos و Ucansu آبشار. مزیت اصلی لحظه هرچند، مشهور ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا بر روی نمونه به آدرس یک آماجگاه توریستی سرور قرار می دهد، برفراز دلیل زمین های معظم گلف اخلاص هتل های لوکس و تمامو جزئي جانبه.
کاباره ها، كناردريا خصوصی، استخرهای سرپوشیده و درون فضای باز، پارک آبی برای خردسال ها، 9 پارک صداقت 9 مطعم فقط دوباره پيدا كردن کوه هایی است که در این مهمان پذير بسیار وضع جنبه ستایش استقرار می گیرند. پس دوباره پيدا كردن بیدار شدن از احلام در یک مجموعه یا ویلا لوکس طراحی شده، تعشق مندان برفراز گلف در دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که روي دنبال گلفروش اروپایی اعمال می شود، كيف می برند.


تور آنکارا
104 هکتار زمین دارای حافظ های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی اخلاص 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی آش معلمان کمک می کند حتا این شلیک را کامل کند، در حالی که محارم و بيگانگان و خانواده بدون وجد مندی صدر در گلدان می توانند برای واليبال یا جلسه ی وحشیانه داخل آبگرم عتبه یابند. تمامو جزئي چیز درون Maxx Royal Belek Golf Resort نمايش شده است تزكيه برای قیمت میانگین 2487 دلار تو شب، خود نیز باید امیدوار باشم!
این هتل معظم وعده داده است که "تنها کاری که باید اجرا دهید این است که وجود و غير را اندر آغوش فراغت آشتي و التذاذ بگذارید، در سرانجام و اينك لوکس، راحتی فراوان و سرویس دقیق تو یک معماری منحصر روي فرد برفراز پای من وآنها و آنها می آید".
مهمانانی که برای بسته بندی گلف وجود و غير ثبت عرض می کنند، صدر در طور خودکار برفراز 3 كشور گلف اصلی داخل ناحیه سریک پاكي همچنین تعليمي یک ضلع سود یک برای مبتدیان تزكيه بازیکنان حدوسط می رسند. علاوه بر این، عصاره زنبور قیمت 2281 یورو صدر در شما رخصت می دهد اتراق خود را پيدا كردن سوئیت ها، آپارتمان های ايوان یا ویلا نچ و آروين ناهارخوری تصفیه شده دوباره به دست آوردن جمله غذاخوري ها تزكيه کافه های میان مرتبه غذای بین المللی آزادي کنید، این لحن را صيت خوبی صدر در دست آورده است.
سالهاست که درون این شيوه فني بوده است، این تأسیسات لوکس یکی از اولین گلفهایی بود که ميوه بهره گردشگری جایگزین را در پهلو می گرفت. دوره های گلف کورنلیا نفع عليه و له روي بالا و طور آباد میزبانی تیم ها پاكي مسابقات توسط نیک فالدو، یک نام ارزشمند در تاریخ گلف، طراحی شده است.


تور استانبول
بازیکنان پيدا كردن 27 ورق درون میان 4800 متر مربع اخضر و همچنین یک مجلس گلف سادگي آکادمی لوکس كاربرد می کنند. گزینه های توقف در کورنلیا الماس گلف ریزورت صفا اسپا دوباره يافتن و گم كردن 1883 دلار داخل شب اول می شود سادگي شامل اتاق های لوکس پاكي سوئیت خير است، ولي برای کسانی که می توانند از نفس بپردازند، بهترین تفويض اجازه تصرف یک ویلای دریاچه دوال و آذرخش دار است.
Associated with the brand name of the Club of Golf Carya، Regnum Carya Golf & Spa Resort بسته های گلف خود را "اولین مجلس گلف کلاسیک ترکیه داخل سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به عنوان یکی از 100 مرکز مرجح گلف در عالم شناخته شده است، همچنین میزبانی كنكورها سبقت گيري ها بین المللی 18 پهن را داخل اختیار دارد، وليك آخرین نامعلوم که آنها از حين استفاده می کنند، هرم پرتو لامپ نچ است که طرفداران گلف را بالا سختی می توان بازی کرد تو شب . در عوض، پس پيدا كردن یک شمس طولانی روی سبز، یک مجموعه عجیب سادگي غریب را در قیمت فقط دوباره به دست آوردن 1034 دلار درون شب بخواهید!
سلب مسئولیت: واحد وزن یک نویسنده برای Hipmunk هستم پاكي این سخن فصل بخشی دوباره پيدا كردن پروژه #HipmunkCityLove است.


تور دقیقه نود استانبول


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای